Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Сакаш да станеш дел од Фан Клубот на Христијан Тодороски...Тогаш кликни на Регистрирајте се
Христијан Тодороски Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Христијан Тодороски на едно место!
 
HomeHome  ПорталПортал  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  Фејсбук Профил  Твитер Профил  Dailymotion Видео  Веб Страница  Контакт  

 

 Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна

Go down 
3 posters
АвторПорака
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Empty
ПишувањеПредмет: Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна   Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Icon_minitimeСре 15 Јун 2011, 14:04

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна D252A88F38724B499FD845E3967682F0Ексклузивецот на МакМјузик продукција - Христијан Тодороски - Кико, за својата прва песна - Рај и Пекол, сними видео-спот. Овој видео-запис се снимаше на повеќе локации во Битола и околијата, неколку села и на спортскиот аеродром.

Освен Кико, во спотот се појавува и манекенката Марија Јовчевска, од модната агенција Моделс Ин.

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 001F14797CB91A4DBC0196D5DEE0AB92

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 4D67538A91A10B419C02643A481EDAD3

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 4FAA613EEFBBB44281FD5400D073AACD

Спотот го режираше Дарио Јанковиќ, а официјалната промоција ќе се случи следната недела...

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна C56183257108094BA59EC559FCFC2048

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 4329A3B98143464C9F753A21E5957430

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна D0F7ABDE1DA2E5499E4B8BEB2FA3690C

Освен со снимањето на спотот, Кико периодов е зафатен со настапи по македонските клубови и дискотеки.

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 941072B344C55B43AB594185A1A39A3B

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна 6C890F1342418F4496B06B68355ABF89
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
emche-ohrid
Член
emche-ohrid


Број на мислења : 6
Reputation : 0
Член од : 2011-06-18

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна   Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Icon_minitimeСаб 18 Јун 2011, 16:55

Preeeeeeeee ubaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa e pesnataaaaaaaaaaa
samo taka prodolzii Kikooo <3 !!
Вратете се на почетокот Go down
kiko srce moe
Член
kiko srce moe


Број на мислења : 1
Reputation : 0
Член од : 2011-06-23

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна   Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Icon_minitimeЧет 23 Јун 2011, 13:11

a koga e spoto na pesnata koga izleguva
?


Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Todoroska♥
Администратор
Todoroska♥


Број на мислења : 594
Reputation : 14
Член од : 2011-05-05
Години : 37

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна   Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Icon_minitimeЧет 23 Јун 2011, 13:22

Денес Или Утре ке го поставиме.
Вратете се на почетокот Go down
https://kikotodoroskifanclub.forummk.com
Sponsored content

Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна   Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Рајот и Пеколот на Кико во спот/ фото-приказна
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Кико е сам на снегот...
» Кико и Ивица под опсада
» Новата Песна на Кико
» Христијан Тодороски-Кико
» Новата Фризура На Кико

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Христијан Тодороски Фан Клуб  :: Христијан Тодороски :: Новости-
Отиди до: